Contacte

Adreça

Institut-Escola Les Vinyes
Carrer Major, 109
Telèfon: 93 772 24 88
08755 Castellbisbal

Horaris d’atenció

En cas d’haver de parlar amb el tutor o tutora individual del vostre fill/a, amb l’equip d’orientació o l’equip directiu, recordeu que cal que us hi poseu en contacte prèviament. El canal de comunicació preferent és el correu electrònic.

Tutors i tutores individuals

Nom – Correu – Hora de tutoria individual
Caterina Riba – caterina.riba@ielesvinyes.net – divendres 12:40 a 13:35 h
Carme Agustí – carme.agusti@ielesvinyes.net – divendres  11:25 a 12:20 h
Blanca Amengual – blanca.amengual@ielesvinyes.net – dilluns 11:25 a 12:20 h
Elena Balaguer – elena.balaguer@ielesvinyes.net – dilluns 10:30 a 11:25 h
Glòria Arias – gloria.arias@ielesvinyes.net – dilluns 12:40 a 13:35 h
Gregori Berbegal – gregori.berbegal@ielesvinyes.net – dimecres 12:40 a 13:35 h
Júlia Coll – julia.coll@ielesvinyes.net – divendres 12:40 a 13:35 h
Inma Leiva – inma.leiva@ielesvinyes.net – dilluns 9 a 10 h
Maria Castellà – maria.castella@ielesvinyes.net – dimecres 12:40 a 13:35 h
Maria Pose – maria.pose@ielesvinyes.net – dimecres 11:25 a 12:20 h
Mercè Castro – merce.castro@ielesvinyes.net – dilluns 10:30 a 11:25 h
Núria Junyent – nuria.junyent@ielesvinyes.net – dimarts 11:25 a 12:20 h
Núria Pons – nuria.pons@ielesvinyes.net – dimecres 12:40 a 13:35 h
Pere Royo – pere.royo@ielesvinyes.net – dimarts 11:25 a 12:20 h
Ramon Alujas – ramon. alujas@ielesvinyes.net – dilluns 11:25 a 12:20 h
Raúl Arana – raul.arana@ielesvinyes.net – dilluns 9 a 10 h
Elisenda Ribes – elisenda.ribes@ielesvinyes.net – dilluns 10:30 a 11:25 h
Rosa Salort – rosa.salort@ielesvinyes.net – dilluns 12:40 a 13:35 h
Salvador Chiva – salvador.chiva@ielesvinyes.net – divendres  11:25 a 12:20 h
Sonia Martín – sonia.martin@ielesvinyes.net – dimecres 11:25 a 12:20 h

Equi d’orientació

Òscar Navarro – oscar.navarro@ielesvinyes.net
Rosa Barcelona – rosa.barcelona@ielesvinyes.net

Equip directiu

Anna Jordà (Coord. pedagògica) – anna.jorda@ielesvinyes.net – dimarts de 10:30 a 12 h
Núria Orte (Secretària) – nuria.orte@ielesvinyes.net – divendres de 9 a 11 h
Quim Preixens (Director) – quim.preixens@ielesvinyes.net – dimecres de 9 a 11 h
Sergi del Moral (Cap d’estudis) – sergi.delmoral@ielesvinyes.net – dimecres 12:30 a 14 h

5 comentaris a l'entrada: Contacte

  1. David Tugas diu:

    Hola
    sóc en David professor i coordinador d’ESO de l’escola Projecte de Barcelona.
    Aquest curs hem començat una revisió profunda del nostre sistema pedagògic i ens agradaria conèixer experiències amb anys de rodatge, com la del vostre institut.
    Quina disponibilitat teniu perque uns 3 profes de l’escola us puguem fer una visita?
    Moltes gràcies.
    David

  2. Hola David!
    Gràcies pel vostre interès.
    Alguns ja pentinem canes, però com a centre no portem molts anys de rodatge: estem al tercer curs. 🙂
    En qualsevol cas, fem arribar la vostra petició a l’equip directiu i us respondran per correu electrònic.

    Una cordial salutació

  3. Núria Llopis diu:

    Hola!
    M’ agradaria que em recomanareu un centre amb un estil pedagògic paregut o en sintonia amb el vostre a la ciutat de Valéncia, si es que existeix.
    Moltes gràcies!

  4. sonia diu:

    Hola, soy profesora de arte en el ies Alcalans en Monserrat, Valencia. Nos ha pedido el equipo directivo que revisemos nuestro proyecto de centro y a mi me ha parecido una ocasión estupenda para incluir en él cuestiones que vosotros ya habéis resuelto. Me encanta vuestro proyecto, me encantaría trabajar en un ies así, por eso os pido un poco de ayuda. podríais facilitarme algún documento como punto de partida?
    Muchas gracias por ser una inspiración para muchos docentes!

  5. María diu:

    Hola, estoy buscando un instituto para mis hijos por Valencia y me gustaría saber si conocéis alguno que trabaje como vosotros o por lo menos lo esté intentando, que sea público, claro. Aprovecho para felicitaros por tan arriesgada propuesta y tan necesaria hoy en día.

Els comentaris estan tancats.