2014-15

Equip humà – Curs 2014-2015

Claustre de l'Institut-Escola Les Vinyes

Claustre de l’Institut-Escola Les Vinyes

► Equip docent d’educació infantil
 Mestra tutora de P-3: Inés Algar
 Mestra tutora de P-4: Anna Sadurní
 Mestra tutora de P-5: Noemí Navarro
 Mestra de reforç d’infantil i Secretaria: Núria Orte
 Coordinador d’educació infantil: Jose Perales

► Equip docent d’educació Primària
 Mestra tutora de 1r: Cristina Franch
 Mestra tutora de 1r Susana Piñatel
 Mestra tutora de 2n: Pilar Cano
 Mestre tutora de 2n i coordinador: Quim Preixens

► Equip d’especialistes d’infantil i Primària
 Pedagogia terapèutica: Blanca Mostaza,
 Anglès i educació física: Toni Soler
 Vetlladora: Nuria Masoliver

► Equip docent de 1r ESO
 Ciències Socials: Maria Haro
 Anglès, tutoria i coordinació: Anna Jordà
 Castellà i tutoria: Eva Jové
 Matemàtiques  i tecnologia: Anna K Martí
 Música i Cap d’estudis: Boris Mir
 Ciències Naturals i tutoria: Pere Royo
 Català i direcció: Rosa Sardà
 Català: Anna Jorro

► Equip docent de 2n ESO
 Orientació i català: Rosa Barcelona
 Anglès i tutoria: Beatriu Busquets
 Ciències Socials i català: Olga Culleré
 Matemàtiques, tutoria, coordinador de nivell i TAC: Sergi del Moral
 Física i Química: Araceli López
 Educació Física i tutoria: Berta Puig
 Castellà: Belén Sánchez

► Equip docent de 3r ESO
 Ciències, tutoria i coordinació de nivell: Glòria Àrias
 Català, ciències socials i tutoria: Elena Balaguer
 Educació Visual i plàstica: Marta Belmonte
 Música: Jordi Boltes
 Anglès, Educació física i coordinació extraescolars: Marta Casas
 Tecnologia: Mercè Castro
 Matemàtiques: Ramón Alujas
 Castellà: Cres Ferrer
 Català: Anna Jorro

► Equip docent de 4t ESO
 Ciències, matemàtiques, tutoria i coordinació de nivell: Blanca Amengual
 Castellà, socials i coordinadora de biblioteca: Maria Beneyto
 Català, orientador educatiu i coordinació pedagògica: Marçal Botey
 Anglès, llatí, francès i tutoria: Caterina Riba
 Tecnologia, informàtica i coordinació TIC: Ramon Alujas
 Música: Jordi Boltas
 Educació Visual i plàstica: Marta Belmonte
 Física i Química: Araceli López

► Comissió d’atenció a la diversitat

 Psicopedagog, Marçal Botey
 Psicòloga EAP, Òscar Del Barrio
 Serveis socials Ajuntament, Borja Ruiz i Laura Barone
 “Tastet d’oficis” Ajuntament, Carla Lombao

► Administració i consergeria

 Jose Manuel García (conserge)
 Montse Serra (conserge)
 Juan Carlos Pérez (administratiu)

► Equip de menjador i servei d’acollida

 Yasmina Alba – 2n
 Cristina Alcaraz  -P4
 Sandra Concha – Acollida i P3
 Ariadna Bontoch – P5
  Mireia Blasco – Reforç
 Maria del Mar Muriano, cuinera
  Núria Masoliver – 1r, Acollida i Coordinació Serveis

► Equip directiu

 Directora: Rosa Sardà
 Cap d’estudis: Boris Mir
 Secretària: Núria Orte
 Coordinador pedagògic: Marçal Botey

► Administració

 Inspector d’Ensenyament: Josep Lluís Forcada
 Regidora d’Educació de l’Ajuntament: Dolors Conde

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *